Ticho ve spojení s denní rutinou?!

22. října 2012 v 15:43 | Crystal* |  Diary
Zase jsem dlouhou dobu nic nepsala...Bylo to proto, že jsem toho měla moc, byla jsem na operaci a celkově mě všechno otravovalo a zmáhalo. Poslední dobou mám prostě pocit, že nic nezvládám..
Když jsem teď po operaci, nemůžu mluvit (byla jsem na operaci dásní), což je pro mě v tuto chvíli na jednu stranu skutečně vysvobození, ale na stranu druhou otrava. Proč vysvobození? Konečně si můžu vše promyslet. Nikomu nemůžu ublížit tím, co řeknu, protože to jsem omylem dělala poslední týden před operací... Hlavně se teď musím naučit být sama se sebou, protože tím, že s nikým nemůžete mluvit, máte na komunikaci jen sami sebe. A věřte mi, časem ze sebe budete pěkně otrávení (teda- pokud nejste egocentrikové a narcistové ;) ).
A víte, co ještě je hrozné?? :D Když jste celý dny doma a ani nemůžete alkohol. Jsem vnučka vinaře a doma máme pořád domácí víno...a když víte, že ho nemůžete..třeba já si hrozně ráda naliju skleničku vína k seriálu, anebo k nějakýmu hezkýmu filmečku...Ale teď? Je to naprd. Mám pocit, že vždycky, když nejsem ve škole, řeší se něco důležitého. Třeba ve středu se opět řešil stužkovák a zase se to měnilo. Panenko svatá..já mám takovou chuť k tomu něco říct, ale nemůžu! Už od pondělka jsem skutečně naštvaná. Jak jsem psala v minulém článku, máme stužkovák v jedné z nejdražších restaurací v Brně. Do rukou se nám teď dostal jídelní lístek, abychom vybrali a nahlásili, co budeme jíst. Ve třídě máme dvě vegetariánky a mě-bezlepkářka, bezmlíkářka. Člověk by čekal, že snad vyberou restauraci, kde budeme mít, co jíst, no ne???
Vegetariánky měly na výběr ze dvou jídel-saláty. Já ovšem hledala v lístku a měla jsem skutečně pocit, že nejméně jedna stránka mi tam musí chybět. Přece nejsou tak bezohlední, aby vybrali restauraci a neohlíželi se na ostatní?? Pročetla jsem ten lístek asi třikrát, než jsem se zvedla a řekla jsem jim o mém malém problémku. A to o tom, že nemám, co jíst. Samo, můžu si dát přílohu, ale upřímně-kdo se nají z přílohy?? No, radši už se v tom nebudu pitvat dál, nebo se znovu naštvu.

Vlastně..co jsem tak chtěla říct je, že je někdy dobré se ztišit...a nad vším pořádně popřemýšlet a všechno si urovnat :-). Vlastně to není až tak špatné :-).

Crystal*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyD LadyD | Web | 23. října 2012 v 11:00 | Reagovat

Teda nevím jestli se mi to zdá, ale ta vaše třída je vážně postavená na hlavu ... my jsme měli taky hafooo problémů se stužkovákem, kvůli kterým jsem bya věčně naštvaná, ale aspoň jsme k sobě byly ohleduplní :) ..... a s tím vínkem, přesně vím jak se cítíš, nejhorší je, že když nemůžeš, tak máš ještě větší potřebu si ho dát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama