Září 2012

Stužkovák - párty, anebo otrava?

26. září 2012 v 19:00 | Crystal* |  Diary
Panenko skákavá...PROOOOOČ?????
Jsem, pardon za to slovo, nasraná až na půdu. Moje třída se rozhodla zprotivit alespoň jedné třetině třídy celý stužkovák. Původně to bylo docela dobře naplánované - čtvrtek 8.11., téma první republiky a nějaká polohospůdka, možná sklípek, kde budeme moct pařit až do rána a pak nonstop do školy! :) Geniální...Ok, mouchy to mělo, ale najednou...Ve škole jsem od pondělka nebyla a co se nedovím- stužkovák není ve čtvrtek (což je logické, protože bychom pak nemuseli chodit v pátek do školy a skvěle to dospali), ale v pondělí 12. 11. vidíte tu logiku?? Co se týče téma, jsem docela ráda za změnu- Amerika, 50. léta...vysoké vlasy, barevné věci. Jediné, co mi na tom vadí je, že jsme měli něco podobného na focení-rebelové. Je to prakticky to samé :/. Proč, když chce moje třída být tak originální, nevymyslí i originální téma??
A přesunulo se to jen proto, že v jednom kostele, kde jsme chtěli mši ve čtvrtek mají něco důležitějšího. A co? Musí to nutně být tam?? Máme u školy kostel, to to do pytle nmůže být tam?
A co se týče místa...skončili jsem v luxusní restauraci, kde můžeme být jen do 1. do rána...a kam dál? Dál si můžeme škubnout, protože už chci vidět, jak polovina mých ožralých a totálně otravných spolužáků půjde pařit ještě někam jinam..A ještě-máme sice večeři, ale máme také vlastní občerstvení..Už jsem zvědavá na to, jak slečny, co bydlí na intru, tam nějak potají budou dělat chlebíčky..jou, miluju čtvrťák...:).

Omlouvám se, ale musela jsem to ventilovat :)

Vaše Crystal*

What can you find here?

16. září 2012 v 18:44 | Crystal* |  Other
Vítám tu všechny, co sem zavítali buď náhodným kliknutím na nějaký odkaz, či z vlastní zvědavosti :).

Co na tomto blogu můžete najít?
Už podle nápisu na vaší liště po otevření tohoto okna můžete snadno uhádnout, o čem že tento blog je. Je jen a jen o mě. Mých potřebách, zájmech. O tom, jak funguje můj každodenní život. Člověk se někdy potřebuje vypovídat. Já se potřebuji vypsat. To, že se vypovídám, mi ani za nic nepomůže. Naopak-připadám si pak hrozně, že jsem své problémy hodila na dalšího člověka. Mezi všemi těmi články, které tu budete moci najít, tu najdete i povídku, kterou píšu. Psala jsem už hoodně povídek, ale vždy jsem po nějakém čase přestala. Bud´po vyprchání inspirace, anebo mě prostě toto téma přestalo zajímat. Až do teď to navíc vše bylo fan fiction, kdežto teď...teď píšu něco vlastního. Vlastní postavy, vlastní prostředí, vlastní náměty :). Doufám, že se vám to bude líbit. A pokud ne? Nevadí, hroutit se z toho nebudu. Jak jsem totiž řekla na začátku - založení tohoto blogu je čistě sobeckého rázu. I tak ale ocením jakoukoliv podporu
:)


x.o.x.o. Crystal*